Tekutý prípravok pre zaistenie a utesnenie závitov - skrutiek, matíc a čapov, stredná pevnosť. Viac informácií
Tekutý prípravok pre zaistenie / fixáciu skrutiek, matíc a čapov so strednou pevnosťou.
Parametre:
manipulačná pevnosť funkčná pevnosť pevnosť v šmyku moment odtrhu max. vyplniteľná škára pre závity až teplota spracovania teplotná odolnosť |
10-20 min 1 - 3 h 9-13 N / mm2 17-22 Nm 0,25 mm M36 + 5°C do + 40°C - 55°C do + 150°C |
Aplikácia:
Spájané diely sa očistí a odmastí (napr. Čističom Petec 82100 a 82200). Prípravok sa dobre pretrepe, odskrutkuje sa uzáver fľaše a prípravok sa jednostranne a rovnomerne nanesie. Diely sa ihneď montujú, prípadne zoskrutkujú. Vytvrdnutie nastane anaeróbne.
Na urýchlenie vytvrdnutia najmä na tzv. pasívnych materiáloch (nerezová a legovaná oceľ, hliník, nikel, zinok, cín, plasty, keramika), pri veľkých špárach a nízkych teplotách okolia (nižších ako + 5°C) sa odporúča použiť aktivátor Petec (obj. č. 90920).
Množstvo: 1 ks fľaštička 5 g na závesné karte
Obj.č. 91005 (modrá)