Pneumatická striekacia a vytlačovacia pištoľ AN3600A

Pneumatická striekacia a vytlačovacia pištoľ AN3600A

Profesionálna pištoľ pre nanášanie striekacích, tesniacich, tmeliacich a lepiacich hmôt v kartušiach a fóliových vrecúškach. Viac informácií

 Na objednávku 
128,76
107,30 bez DPH
DPH:
20 %
Ľutujeme, ale tovar sa nedá kúpiť Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobca:
Genborx
Katalógové číslo:
981000AN3600A
EAN:
8596386014264

Profesionálna pneumatická striekacia a vytlačovacia pištoľ pre nanášanie hmôt striekacích, tesniacich, tmeliacich a lepiacich v rôznych kartušiach a fóliových / klobásových vrecúškach (silikónové, akrylové, polyuretánové a ďalšie hmoty). Takto možno okrem iného utesňovať zvary, rôzne medzery, vytvárať tzv. "húsenice" zhodné s prvovýrobou, nanášať lepidlo pri montáži / lepení skiel, nanášať rozne hmoty v oblasti sanitárnej techniky, zhotovovať nástreky s odlišnou štruktúrou / textúrou (hrubší korálková, stredné zvrásnená, jemnejšia nástreková a pod.), ktorá obnovuje originálnu povrchovú úpravu napríklad karosérií automobilov. S touto pištoľou možno striekať aj spodnej časti vozidiel. Je vybavená systémom pre zabránenie výtoku / odkvapkávaniu materiálu po ukončení pracovného procesu. Nie je vhodná pre vysoko viskozitné lepidla.

Pneumatická pištoľ má alumíniový zásobník v tvare valčeka / trubice s predným aj zadným viečkom. K pohodlnému držaniu a ľahšiej práci aj v ťažšie prístupných miestach slúži ergonomická rukoväť s mäkkým krytom a spúšťou. Blok rukoväte, spúšte a oboch regulačných ventilov je na alumíniovom zásobníku posuvný, takže celú pištoľ možno podľa potreby obsluhy perfektne vyvážiť. Pneumatickú časť tvorí vzduchový mechanizmus, 3 trysky, vzduchové hadičky a predný a zadný otočný regulačný ventil. Predný zaisťuje reguláciu prídavného vzduchu privádzaného k výstupnej tryske. Zadný ventil s integrovaným pretlakovým ventilom umožňuje jemnú reguláciu vydávaného množstva striekané alebo vytláčané hmoty. K dispozícii je tiež posuvná piestnice v zadnej časti zásobníka. Stlačený vzduch z kompresora alebo z dielenského rozvodu vzduchu sa do pištole privádza cez rýchlospojku v spodnej časti rukoväte.

Súčasťou dodávky je aj skrutkovacie viečko s tryskou pre aplikáciu s kartušami a nástavec pre fóliové vrecká.

Parametre:

kartuša
fóliové balenie (tzv. "salám")
alumíniový zásobník / trubice
pracovný tlak stlačeného vzduchu
prívod stlačeného vzduchu
spotreba stlačeného vzduchu
dĺžka pištole (so zasunutou piestnicou)    
dĺžka pištoľe (s vysunutou piestnicou)
hmotnosť
vibrácie na ruky (ISO 8662-1)
hladina hluku (A)
hladina akustického výkonu (A)
9"/ 310 ml
9" / 310 ml& 400 ml
Ø 50,5 mm, dl. 235 mm
2,1 - 6,2 bar (neprekračovať 6,2 bar!)
1/4"
200 l / min
380 mm
595 mm
1,2 kg
bez zaťaženia 2,5 m / s2
65 dB (podľa EN 60 745)
80 dB (podľa EN 60 745)