Pojazdný pneumatický dvojmechový zdvihák Olmec J5MP

Pojazdný pneumatický dvojmechový zdvihák Olmec J5MP
  • Pojazdný pneumatický dvojmechový zdvihák Olmec J5MP
  • Pojazdný pneumatický dvojmechový zdvihák Olmec J5MP

Pojazdný pneumatický dvojmechový zdvihák, nosnosť 2 t, zdvih min / max 135/300 mm. Viac informácií

 Na vyžiadanie 
710,28
591,90 bez DPH
DPH:
20 %
ks
Výrobca:
OLMEC
Katalógové číslo:
824100000J5MP
EAN:
8596386512487

Pojazdný pneumatický dvojstupňový / dvojmechový zdvihák so skladacom ovládacom ojom Olmec J5MP najvyššej európskej kvality (Taliansko) má zdvíhací mechy zo špeciálneho vysoko odolného materiálu (zmes gumy, vlákien a vrstveného neoprénu), odolného proti olejom, mastnote, tukom, palivám a pod. a tiež proti prasklinám. Jeho prednosťou oproti klasickým pneumatickým alebo hydraulickým zdvihákom je skutočnosť, že nemá žiadne trecie elementy s tesneniami. Patentované pneumatické ovládanie je opatrené vákuovým systémom, aby sa uľahčilo spúšťanie zdviháka bez záťaže. K vybaveniu patrí na 10 bar nastavený pretlakový ventil a systém zaistenia, zabraňujúci poklesu zdviháka pri výpadku dodávky stlačeného vzduchu. Zdvihák sa ľahko ovláda a posúva s ním. Naviac je prakticky bezhlučný a môže byť používaný aj v prašnom prostredí, v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu a na podklade, ktorý nie je úplne rovný.

Mechové zdviháky sú vysoko spoľahlivé, robustné, s dlhou životnosťou a úplne bezúdržbové. Na záver výroby je každý zdvihák podrobený náročným záverečným testom. Výrobca Olmec z talianskej Modeny sa špecializuje na tieto druhy zdvihákov a jeho produkty predstavujú v Európskej únii určitý etalón kvality a úrovne v tomto segmente.

Parametre:
nosnosť 2000 kg, maximálny zdvih valca 165 mm, zdvih min / max 135/300 mm, stlačený vzduch 7 - 10 bar, prívod stlačeného vzduchu G 1/4", hmotnosť 16 kg.

Pojazdný pneumatický dvojmechový zdvihák Olmec J5MP