Pojazdný pneumatický jednomechový zdvihák Olmec J8MP

Pojazdný pneumatický jednomechový zdvihák Olmec J8MP (3)
  • Pojazdný pneumatický jednomechový zdvihák Olmec J8MP (3)
  • Pojazdný pneumatický jednomechový zdvihák Olmec J8MP

Pojazdný pneumatický jednomechový zdvihák, nosnosť 2t, zdvih min/max 80/185 mm. Viac informácií

 Na vyžiadanie 
738,00
615,00 bez DPH
DPH:
20 %
ks
Výrobca:
OLMEC
Katalógové číslo:
824100000J8MP
EAN:
8596386512494

Pojazdný pneumatický jednostupňový / jednomechový zdvihák so skladacom ovládacom ojom Olmec J8MP najvyššej európskej kvality (Taliansko) má zdvíhací mech zo špeciálneho vysoko odolného materiálu (zmes gumy, vlákien a vrstveného neoprénu), odolného proti olejom, mastnote, tukom, palivám a pod. a tiež proti prasklinám. Jeho prednosťou oproti klasickým pneumatickým alebo hydraulickým zdvihákom je skutočnosť, že nemá žiadne trecie elementy s tesneniami. Patentované pneumatické ovládanie je opatrené vákuovým systémom, aby sa uľahčilo spúšťanie zdviháka bez záťaže. K vybaveniu patrí na 10 bar nastavený pretlakový ventil a systém zaistenia, zabraňujúci poklesu zdviháka pri výpadku dodávky stlačeného vzduchu. Zdvihák sa ľahko ovláda a posúva s ním. Naviac je prakticky bezhlučný a môže byť používaný aj v prašnom prostredí, v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu a na podklade, ktorý nie je úplne rovný.

Mechové zdviháky sú vysoko spoľahlivé, robustné, s dlhou životnosťou a úplne bezúdržbové. Na záver výroby je každý zdvihák podrobený náročným záverečným testom. Výrobca Olmec z talianskej Modeny sa špecializuje na tieto druhy zdvihákov a jeho produkty predstavujú v Európskej únii určitý etalón kvality a úrovne v tomto segmente.

Parametre:
nosnosť 2000 kg, maximálny zdvih valca 105 mm, zdvih min / max 80/185 mm, stlačený vzduch 7 - 10 bar, prívod stlačeného vzduchu G 1/4", hmotnosť 14 kg.

Pojazdný pneumatický jednomechový zdvihák Olmec J8MP