Prístroj pre výmenu brzdovej kvapaliny ITI 1788001

Prístroj pre výmenu brzdovej kvapaliny ITI 1788001

Pneumatický prístroj pre výmenu brzdovej kvapaliny, odvzdušňovanie brzdových sústav a hydraulického ovládania spojky. Viac informácií

 Na vyžiadanie 
331,80
276,50 bez DPH
DPH:
20 %
ks
Výrobca:
Genborx
Katalógové číslo:
8940001788001
EAN:
8596386513859

Pneumatický prístroj pre jednoduché, rýchle a čisté vykonávaní výmeny brzdovej kvapaliny, odvzdušňovanie brzdových sústav a hydraulického ovládania spojky. Využiť ho možno na všetkých súčasných brzdových systémoch (aj s ABS / ASR atď.). Po natlakovaní vzduchom pracuje prístroj nezávisle na rozvode stlačeného vzduchu. Zásoba vzduchu v zásobníku stačí spravidla na vykonanie výmeny brzdovej kvapaliny u niekoľkých vozidiel. Prístroj je prenosný. Disponuje trojkomorovým tlakovým systémom. Tvoria ho dva zásobníky stlačeného vzduchu (7 l, max. tlak 10 bar), zásobník nové brzdové kvapaliny (6 l, max. tlak 2 bar) a pripojovacia hadica dl. 3,0 m. Prístroj pracuje tak, že sa na vyrovnávacie nádržku brzdovej kvapaliny pripojí adaptér / viečko a brzdová kvapalina sa vytláča do nádobiek pripojených na odvzdušňovacie skrutky kolies prednej aj zadnej nápravy.

Štandardné príslušenstvo:
2 nádobky s pripojovacími hadičkami na odvzdušňovací skrutky, lievik a 6 adaptérov / viečok s rýchlospojkami (PLUG D-43 mm, PLUG E-48 mm, PLUG F -52,5 mm, PLUG I-60 mm, PLUG G-65 mm, PLUG M-68,5 mm).

Voliteľné príslušenstvo:
Univerzálny adaptér / viečko BP2000 na vyrovnávacie nádržky s kónickým gumovým tesnením prípojkou na rýchlospojku a upevňovacím retiazkom. Toto viečko možné inštalovať na väčšinu vyrovnávacích nádržiek brzdovej kvapaliny.

Na želanie je možné dodať aj adaptéry / viečka PLUG A-25 mm, PLUG B-21,7 mm a PLUG T-44 mm.

Použitie adaptérov / viečok pre rôzne značky vozidiel

značka / viečko A B D E F I G M T

Audi
BMW
Citroen
Ferrari
Fiat
Ford
Jaguar
Lamborghini
Lancia
Maserati
Mercedes-Benz
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Saab
SEAT
Škoda
Volkswagen
Volvo





X
X













 




X














 
X
X
X
X

X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X


X
















 











X
X






 


X

X









X




 



X





X




X




X









X


X

X





X