Sada pre manipuláciu s autosklami VBSA ULTRAPOSE3

Sada pre manipuláciu s autosklami VBSA ULTRAPOSE3
  • Sada pre manipuláciu s autosklami VBSA ULTRAPOSE3
  • Sada pre manipuláciu s autosklami VBSA ULTRAPOSE3
  • Sada pre manipuláciu s autosklami VBSA ULTRAPOSE3

Sada pre jednoduchú, rýchlu a efektívnu demontáž a montáž čelných autoskiel len jedným mechanikom. Viac informácií

 Na objednávku 
871,80
726,50 bez DPH
DPH:
20 %
ks
Výrobca:
V.B.S.A.
Katalógové číslo:
991VBSA0POSE3
EAN:
8596386518632

Sada pre jednoduchú, rýchlu a efektívnu demontáž i montáž čelných autoskiel len jedným mechanikom. Hlavná nosná prísavka s 3-kladkovým mechanizmom pre pojazd po hlavnej nosnej tyči sa upevní na stredovú líniu čelného skla bližšie k ľavej strane vozidla. Na opačnú stranu sa v tej istej úrovni umiestni druhá nosná prísavka s odklápacím závesom pre hlavnú nosnú tyč. Táto tyč sa zasunie do 3 kladiek hlavnej nosnej prísavky a do závesu druhej nosnej prísavky.

Potom sa na dverné okno upevní prísavka s zahnutým výsuvným ramenom / výložníkom. Toto rameno má na konci zahnuté časti závesný krúžok. Do neho sa zavesí háčik na konci hlavnej nosnej tyče. Tá sa následne odpojí od prísavky so závesom. Tyč uchopí mechanik jednou rukou a druhou držadlo tejto prísavky. Teraz už možno celé sklo nadvihnúť, vytočiť sa s ním mimo priestor nad vozidlom a položiť ho na vedľa pripravený stojan. Na položené sklo sa nalepí kúsok pomocné lepenky a vyznačí sa pozície položeného skla voči koncu / držadlu hlavnej nosnej tyče.

Nové sklo sa položí na vymieňané podľa označenia na lepenke sa na neho upevní prísavka so závesom, hlavná nosná prísavka a skúsi sa, či sa nové sklo správne uloží do lemu karosérie. Ak áno, sklo sa vráti na stojan, nanesie sa lepidlo a opäť sa zanesie nad lem karosérie. Pomalým sklopením výložníka / ramena sa sklo správne osadí do karosérie.

Sada pre manipuláciu s autosklami VBSA ULTRAPOSE3 Sada pre manipuláciu s autosklami VBSA ULTRAPOSE3