STOP & GO Odpudzovač kún (závesný kotúčik)

STOP & GO Odpudzovač kún (závesný kotúčik)
  • STOP & GO Odpudzovač kún (závesný kotúčik)
  • STOP & GO Odpudzovač kún (závesný kotúčik)

Závesný aromatický kotúčik pre ochranu proti kunám. Viac informácií

 Skladom > 5 ks
12,96
10,80 bez DPH
DPH:
20 %
ks
Výrobca:
Norbert Schaub
Katalógové číslo:
6690000007510
EAN:
4022204075109

Špeciálny závesný aromatický kotúčik sa používa ako ochrana proti kunám, ktoré často pôsobia značné škody na vozidlách v garážach, v dielňach, na parkoviskách, odstavných plochách atď. Zvlášť nebezpečné a na opravu nákladné sú kunami rozhryzené vodiče elektroinštalácie, brzdové hadičky, hadice chladenie / kúrenie, manžety, klinové remene a ďalšie súčasti automobilov.

V kotúčiku je nasýtený zápachový koncentrát na báze zvieracieho tuku, ktorý citlivý čuch kuny vníma ako pach nebezpečného nepriateľa. Plocha, ktorá produkuje zápach, je značne veľká a jej účinnosť je minimálne 6 mesiacov. Na závese kotúčika sa uvádza dátum konca doby účinnosti, čo je smerodajné pre inštaláciu nového kotúčika. Použitie aromatických kotúčikov je univerzálne jak v automobile, tak aj v dome, na pôde, v prístrešku pre auto, na parkovisku, na odstavnej ploche predajne automobilov, v autobazáre, v stodole, v záhradnej kôlni, v stajni a pod. Skladovateľnosť kotúčika v originálnom balení činí 2 roky.

Aplikácie : Kotúčik sa zavesí do priestoru, ktorý má byť chránený pred vniknutím kuny. Po 6 mechoch sa nahradí novým. Účinnosť tejto ochrany, vyvinutá spoločnosťou Norbert Schaub GmbH (leader na nemeckom trhu), je vysoká a mnohonásobne v praxi overená. Aktívna látka kuny nezabije, ale odpudzuje ich a chráni tak požadovanou oblasť pred ich útoky.

 

Množstvo: 1ks v krabičke
Obj.č. 07510 (STOP & GO Duftscheibe)

STOP & GO Odpudzovač kún (závesný kotúčik)