STOP & GO Ultrazvukový prístroj na ochranu proti kunám

STOP & GO Ultrazvukový prístroj na ochranu proti kunám

Účinný ultrazvukový prístroj pre ochranu proti kunám na 2 batérie. Viac informácií

 Na objednávku 
44,28
36,90 bez DPH
DPH:
20 %
ks
Výrobca:
Norbert Schaub
Katalógové číslo:
6690000007580
EAN:
4022204075802

Vysoko účinný ultrazvukový prístroj s piezo-kalotovým reproduktorom s uhlom vyžarovania 160° sa používa ako ochrana proti kunám, ktoré často pôsobia značné škody na vozidlách v garážach, v dielňach, na parkoviskách, odstavných plochách atď. Zvlášť nebezpečné a na opravu nákladné sú kunami rozhryzené vodiče elektroinštalácie, brzdové hadičky, hadice chladenia / kúrenia, manžety, klinové remene a ďalšie súčasti automobilov. Použitie nezávisle napájaného prístroja 2 batériami je univerzálne jak v automobile, tak aj v dome, na pôde, v prístrešku pre auto, na parkovisku, na odstavnej ploche predajne automobilov, v autobazáre, v stodole, v záhradnej kôlni, v stajni a pod. Prístroj vyžaruje ultrazvukové vlny v rozsahu, ktorý zodpovedá tomu, aký vydávajú určité zvieratá v strachu ako akútny varovný prejav, čo kúne signalizuje najvyššie nebezpečenstvo. Aby si na taký ultrazvuk nezvykla, dochádza automaticky k zmene priebehu akustického signálu (frekvenčná modulácia). Funkčnosť prístroja signalizuje kontrolka. Ak svieti alebo bliká, je garantovaná jeho plná funkcie. Ultrazvuk produkovaný prístrojom nie je z väčšej časti ľudským uchom pozorovateľný. Občas môže byť nejaký zvuk počuteľný, inokedy opäť žiadny.

 

Aplikácia:
Do prístroja sa inštalujú 2 batérie 1,5 V. Odporúčajú sa batérie 2x1,5 Mignon AA alkali-mangán, ktoré zaisťujú spoľahlivú a bezúdržbovou funkciu prístroja po dobu cca 12 mesiacov. Prístroj sa umiestni do priestoru, ktorý je potrebné chrániť proti útoku kuny.
Účinnosť tohto ultrazvukového prístroja, vyvinutého spoločnosťou Norbert Schaub GmbH (leader na nemeckom trhu), je vysoká a mnohonásobne v praxi overená. Prístroj kuny nezabije, ale odpudzuje ich a chráni tak požadovanou oblasť pred ich útoky.

 

Parametre:
Prevádzkové napätie: jednosmerné 3 V
Napájanie: 2 batérie 1,5 V Mignon AA (Alkali-Mangán)
Frekvencia: 23 kHz ± 2 kHz
Intenzita zvuku: cca 85 dB

Množstvo: 1 ks prístroj / blister
Obj.č. 07580 (STOP & GO Ultraschallgerät mit Alkali-Mangan-Batterien)