Tlakové delo pre predhustenie pneumatík Gaither BB06L Bead Bazooka

Tlakové delo pre predhustenie pneumatík Gaither BB06L Bead Bazooka
  • Tlakové delo pre predhustenie pneumatík Gaither BB06L Bead Bazooka
  • Tlakové delo pre predhustenie pneumatík Gaither BB06L Bead Bazooka
  • Tlakové delo pre predhustenie pneumatík Gaither BB06L Bead Bazooka

Pre predhustení bezdušových pneumatík osobných aj nákladných automobilov. Zásobník 6 l. Viac informácií

 Skladom 1 ks
350,28
291,90 bez DPH
DPH:
20 %
ks
Výrobca:
Gaither
Katalógové číslo:
89210000BB06L
EAN:
8596386513026

Dvojplášťové tlakové delo pre predhustenie pneumatík Gaither BB06L je patentovaným produktom vysokej kvality firmy Gaither Tool Company Inc. / USA. Tlakové delo je praktické prenosné zariadenie pre predhustenie bezdušových pneumatík osobných aj nákladných automobilov obzvlášť v prípadoch, keď sa pätky pneumatiky pri jej husteniu nechcú dostať do tesného kontaktu s ráfikmi. Tento problém nevzniká len u nákladných pneumatík, ale napríklad aj u nízkoprofilových osobných pneumatík a pod. Pomocou tlakového delá s automatickým spúšťacím ventilom možno problém riešiť ľahko, rýchlo a bezpečne.

Pri husteniu sa vyústenie nástavce tlakového delá nasmeruje medzi disk / ráfik a pätku pneumatiky, stlačí sa spúšť a bleskovo sa naraz vypustí zo 6-litrového zásobníka stlačený vzduch. Ten okamžite vyplní priestor pneumatiky a nadvihne jej hornú bočnicu. Pätka pneumatiky tesne priľahne k ráfiku. Po rázovom predhustení sa pneumatika normálne dohustí na správny tlak vzduchu.

Tlakové delo sa naplní stlačeným vzduchom jednoduchým pripojením na rozvod stlačeného vzduchu alebo na kompresor. Po natlakovaní sa odpojí a je pripravené na použitie. Hmotnosť tohto tlakového dela je len 5,5 kg, teda o mnoho nižšia než je u rovnako výkonných bežných tlakových diel. Zvládne pritom predhustenie aj nákladných pneumatík typu Super Single. Tlačidlo spúšte umožňuje mechanikovi, aby mal obe ruky na zásobníku, čo napomáha lepšej kontrole predhustení a je bezpečnejšie.

Tlakové delo pre predhustenie pneumatík Gaither BB06L Bead Bazooka Tlakové delo pre predhustenie pneumatík Gaither BB06L Bead Bazooka